Directeuren ontmoeten elkaar bij Business Club NV
De Directeurenclub is de plek waar eindverantwoordelijken elkaar ontmoeten voor het goede inhoudelijk gesprek met elkaar in een informele setting onder het genot van een heerlijk diner. Inspiratie, interactie en intervisie zijn de kernwoorden voor de ontmoetingsmomenten.
Er zijn geen harde selectiecriteria, maar we kijken wel naar achtergronden, bedrijfssamenstellingen, grootte en historie van het bedrijf of de directeur.
Vier keer per jaar organiseren we bijeenkomsten met bedrijfsbezoeken, diners en andere inspirerende activiteiten.
Programma
Dinerronde voorjaar 2026
Dit voorjaar bieden we jullie een ruim programma aan met diners. Bij het XL-directeurendiner is de hele groep welkom, maar daarnaast kan je een diner met thema kiezen om bij aan te sluiten.
Thema-diners
Dinsdag 22 september - XL-diner met Carlo van Kemenade bij Rabobank Utrecht
Wat gebeurt er écht aan de top van één van de grootste financiële organisaties van Nederland? Op dinsdag 22 september krijgen we met de Directeurenclub een exclusief ontvangst op het hoofdkantoor van Rabobank Nederland. We krijgen een inkijkje in deze bank met tientallen miljarden onder beheer.
Uw gastheer: Carlo van Kemenade, lid Groepsdirectie Rabobank Nederland
Carlo van Kemenade behoort tot de absolute top van het Nederlandse financiële bedrijfsleven. Als lid van de Groepsdirectie van Rabobank is hij eindverantwoordelijk voor Retail Nederland; een domein dat Wonen, Vermogensbeheer, Betalingsverkeer, Digitale klantprocessen, Verzekeringen & Pensioen, Bedrijfsfinanciering én B2B Dienstverlening omvat. Daarmee stuurt hij een van de meest complexe en omvangrijke portefeuilles van de bank aan.
Carlo is ook de man achter de lancering van de Rabo Impact Foundation die zich richt op maatschappelijke transities op het gebied van voedsel, energie, wonen en sociale ongelijkheid.
Hij zorgde voor de terugkeer van Rabobank in het wielrennen door een deal met Visma-Lease a Bike en sloot een miljoenendeal om hoofdsponsor te worden van TeamNL.
Genoeg te bespreken dus met deze inspirerende gastheer onder het genot van een heerlijk diner. Kortom een unieke kans om op deze bijzondere locatie in gesprek te gaan met een van de eindverantwoordelijken van Rabobank Nederland.
Datum: dinsdag 22 september
Locatie: Hoofdkantoor Rabobank Nederland
Tijd: 17.45 uur inloop, 18.00 uur starten
Donderdag 15 oktober - Sander Knol
Dinsdag 3 november - Lars Brouwer
Meld je aan voor de Directeurenclub!
Heb jij interesse in de Directeurenclub? Laat het ons weten via onderstaand formulier.
Wat kan je verwachten?
- Allereerst een goed diner bij elke bijeenkomst
- Directeuren met diverse achtergronden en -ervaring
- Inspiratie, kennis- en ervaringen delen
- In een informele setting in contact zijn met gelijkgestemden, de werkgevers op de Noord Veluwe.
- Als deelnemer heb je zelf invloed op de invulling van het programma, zodat je ook jouw relaties kan aanhaken
De kosten voor deelname aan de Directeuren Club zijn € 995,- per jaargang excl BTW.
De mogelijkheden in een lidmaatschap of verdere samenwerking bespreken we graag met je. Contact hierover kan via Patrick Visch.
Waar zijn we de afgelopen tijd geweest?
Dinerronde voorjaar 2026
- ‘AI kan veel, maar wat willen we er (niet) mee?’ – in samenwerking met Visser & Visser
- XL-Diner NOC*NSF op Papendal in Arnhem
- Optimaal prestatiegedrag voor duurzaam succes met Lars Brouwer van Ballance
- Scaling Up! Met Marieke Harderwijk van Scale Up Impact
- Werkgeluk met Arthur Noordermeer van Wuestman
Dinerronde najaar 2025
- ‘Geopolitiek; wat komt er op ons af’ – in samenwerking met Visser & Visser
- Familiebedrijven – in samenwerking met Windesheim
- ‘Omzien naar personeel’ – in samenwerking met Veldhuis Advies
- XL-Diner bij AFAS in Leusden
Dinerronde voorjaar 2025
- Strategie met Walborgh Kieskamp
- De beste leiders zijn het meeste mens met dr. Henk Stoorvogel
- Familiebedrijven met dr. Judith van Helvert-Beugels, bij Veldkamp Keukens
- Werkgeluk met Arthur Noordermeer van Wuestman
- XL-Diner Van Werven in Oldebroek
Dinerronde 2024
- Strategie met Walborgh Kieskamp
- Intervisie met Marcel van 't Hul
- Goed werkgeverschap met Peter Noorderwijk van yellow arrow
- XL-Diner bij Hellebrekers
- XL-Diner bij PEC Zwolle






