Ondernemersdiners

Het Ondernemersdiner

Met elkaar de diepte in. Van elkaar leren op de diverse vlakken van het ondernemerschap. Geïnspireerd worden door sprekers en tafelheren en -dames. Dát is het Ondernemersdiner.

Het plan is om vier keer per jaar een avondvullend programma aan te bieden waarbij we ondernemers uit verschillende markten en domeinen samenbrengen. De samenstelling kan elke avond veranderen, zodat je verschillende ondernemers uit de club spreekt.

Je zit op deze avonden met acht tot twaalf ondernemers aan tafel. Onder het genot van een goed diner en onder begeleiding van een tafelheer of -dame spreek je je mede-ondernemers over de zaken die ertoe doen. Het Ondernemersdiner kan verschillende thema’s bespreken, deels op aanvraag van onze leden.

25 september - Ondernemersdiner met Chris van Beem - 'Verandering'
Chris van Beem van ATZO Projects leidt ons in een tafelgesprek. Als ondernemer ben je continue aan het veranderen, aanpassen en doorpakken. Dit is ook wat ondernemerschap van je vraagt. Chris deelt ons zijn ervaringen, maar hoort ook graag de ervaringen van de rest van de tafel. We gaan echt in gesprek met elkaar, horen waar anderen tegenaan lopen en geven elkaar advies.

Voor het Ondernemersdiner word je uitgenodigd, om zo de grootte van en diverse bedrijven binnen de groep te waarborgen. Wil jij ook een keer uitgenodigd worden? Laat het weten via onderstaand formulier!

 

    Wat kan je verwachten?

    • De eigenaar van de onderneming. Ben je nou een eenmanszaak, een stichting of een BV? Elke eindverantwoordelijke is welkom.
    • Een toplocatie waar je een kijkje achter de schermen krijgt
    • Ervaringen delen waar je je als ondernemer verder door ontwikkelt
    • Een heerlijk diner

    De kosten voor deelname aan het Ondernemersdiner zijn € 595,- per jaargang excl BTW.

    De mogelijkheden in een lidmaatschap of verdere samenwerking bespreken we graag met je. Contact hierover kan via Patrick Visch.

    Het Ondernemersdiner

    Met elkaar de diepte in. Van elkaar leren op de diverse vlakken van het ondernemerschap. Geïnspireerd worden door sprekers en tafelheren en -dames. Dát is het Ondernemersdiner.

    Welke diners zijn er al geweest?

    De 'Intervisie' - 3 juli 2024
    Voor de eerste editie van het Ondernemersdiner schoven ondernemers bij elkaar aan tafel voor een intervisieronde. Aan de twee tafels werd een casus gekozen van een van de deelnemers, die vervolgens uitgebreid behandeld werden. We vroegen uit, bekeken de opties en gaven tips en adviezen. Deze avond waren we welkom bij De Zeuven Heuvels in Wezep.

    Dromen Durven Doen met Marco Overdijk - 20 november 2024
    Marco Overdijk daagde ons uit! Wat zou jij doen als geld, tijd, mensen, je situatie geen probleem meer zou zijn? Waar wil je heen? Waarom lukt dat nu niet? Wat houdt je tegen? Houdt dit je daadwerkelijk tegen of denk je dat alleen maar? Voor dit diner waren we te gast bij Brasserie De Woldberg op 't Harde.

    Eigenaarschap aan tafel met Vera Loos van Full of Zest - 13 maart 2025
    Als ondernemer herken je het vast: hoe meer je teams verantwoordelijkheid pakken, hoe soepeler alles loopt. Maar eigenaarschap ontstaat niet vanzelf. Het vraagt om vertrouwen, helderheid en een duidelijke rolverdeling. Vera Loos nodigde ons uit om samen stil te staan bij hoe je meer eigenaarschap in je teams kunt stimuleren. We gingen met elkaar in gesprek. Wat doe je nu al? Wat kan beter? Voor deze avond ontmoetten we elkaar bij restaurant De Haas in Elburg.

    XL-Ondernemersdiner - In de keuken van Delicio - 11 juni 2025
    Om het eerste seizoen van de Ondernemersdiner af te sluiten, doken we samen de keuken in! In vier teams mochten we onze maaltijd bereiden. Dit vroeg om samenwerking, goede communicatie en duidelijke afspraken. Terwijl we genoten van de door ons bereidde maaltijd was er ruimte om zelf onderwerpen aan te snijden. Een leuke en andere manier om elkaar te ontmoeten!

    Lid worden
    Deze site gebruikt functionele cookies en externe scripts om je beleving te verbeteren.
    Privacy Verklaring